KONST / Litografier / Färglitografier 14413367
nr 1441 3367
Färglitografier
4 st, Bernard Vercruyce & Zarov, oramade lösa blad. Färglitografi. Signerad. Bladets mått: 28x21 ca
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:13:32
10/1 16:51:06